ReCENZIE

Preprava bicykla

S bicyklom do vlaku – Slovensko a európa

Ako je to s prepravou bicyklov vo vlaku v Európe ? V článku sme zhrnuli ceny a podmienky prepravy bicyklov v krajinách, ktoré môžu byť pre slovenského cyklistu zaujímavé.


Výlety

NAjkrajšie miesta na východe slovenska

Legendárny citát znie: „Na východe nič nie je.“ A tak sme sa rozhodli spolu s priateľkou overiť tento výrok. Prebicyklovali/prechodili sme stovky kilometrov krásnym východným Slovenskom a v nasledujúcom článku vám predstavíme miesta, ktoré nám prirástli k srdcu a ktoré môžeme jednoznačne zaradiť medzi najkrajšie miesta na (východe) Slovenska.


Bicykle

Niečo málo o mojom favoritE

V článku sa dočítate čo to o príbehu bicykla Favorit, ktorý vidíte na fotke a ktorý prešiel so mnou kus Európy. Taktiež ho porovnáme s novodobými bicyklami, priblížime Vám samotnú renováciu tohto historického bicykla (aj s prepočítanými nákladmi, ktoré renovácia zožrala) a v neposlednom rade odpovieme na veľmi dôležitú otázku „Dajú sa napraviť chyby urobené v mladosti ?“


Bicykle

triban rc 500 po 20000 km

20 000 km je slušný nájazd na bicykel za necelých 700 eur. Prešiel somnou od poľných ciest až po luxusný rakúsky asfalt. Ako sa toľko km prejavilo na jazdných vlastnostiach ? Čo všetko som musel meniť ? Kúpil by som si tento bicykel ešte raz ? Odpovede nielen na tieto otázky sa dočítate v článku.