cyklotrasy

Vydajte sa s nami po najlepších Cyklotrasách


V tejto časti Vám predstavíme tie najkrajšie a najlepšie cyklotrasy aké máme na Slovensku, prípadne v blízkom pohraničí. Cyklotrás máme na Slovensku málo a tak niektoré výlety budú aj po menej frekventovaných cestách. Veríme, že si užijete čas strávený na týchto cyklotrasách.


Nová cyklotrasa na nábreží dunaja

Čo hovoria na novú cyklotrasu odborníci z oblasti dopravy? Čo hovoria cyklisti ? Kam sa s touto cyklotrasou viete dostať ? Odpovede nielen na tieto otázky nájdete v článku

Cyklovýlet okolo zemplínskej Šíravy

Poďte sa nami na cyklovýlet okolo slovenského mora. Spoznáte historické pamiatky ale budete sa pozerať aj na zašlú slávu socializmu Cyklotrasy na tomto výlete moc nečakajte.


Štúrovo – Bratislava

Celý slovenský úsek medzinárodnej cyklotrasy Eurovelo 6 zažijete na trase zo Štúrova do Bratislavy. Drvivá väčšina cesty sa ide po cyklotrase.

Vážska cyklomagistrála

Vyberte sa s nami na najstaršiu a jednu z najkrajších cyklistických magistrál aké na Slovensku máme. Skoro 160 km zo Strečna až do Hlohovca.


12 dôvodov prečo bicyklovať popri dunaji

Spísali sme 12 dôvodov prečo bicyklovať popri jednej z najväčších európskych riek. Prečítajte si článok a namotivujte sa na krásny cyklovýlet.

OKOLO NEUSIEDLER SEE na favoritoch

Objavte s nami 150 km cyklotrasu okolo Neziderského jazera. Cyklistika cez nádherné rakúske vinice okolo stepného jazera za jeden deň.

Maják v Rakúsku pri Neusiedler See v dedinke Podersdorf am see.

Komárno – Bratislava

100 km cez Dunajské luhy a mimo premávky. Ideálny jednodňový výlet popri Dunaji so silným vetrom.

Gader a OndráŠovské skaly

Horákmi cez Turčiansku záhradku. Vydajte sa s nami na tento krásny jednodňový výlet.