Bikepacking

Naše Diaľkové cyklovýlety


Bicyklom cez Srbsko a Rumunsko až do Delty Dunaja

Rumunsko som vždy chcel vidieť. A tak v lete 2023, po úspešných štátniciach, som sa vybral do krajiny psov, oslíkov, medveďov, Transfagarasanu, rumunských leiov a ústia Dunaja. Vydajte sa somnou na môj zatiaľ nadobrodružnejší a najkrajší cyklovýlet.

Bicyklom do Záhrebu cez 5 krajín

V Chorvátsku som ešte nebol a tak mi počas zimného semestra v októbri 2022 napadlo, že by som mohol ísť pozrieť kámoša na Erazme. Slovo dalo slovo a po 340 km a 2 dňoch sme už spolu pili pivo v hlavnom meste Chorvátska.


Švajčiarsko na bicykli

Cez leto som prešiel jednu z najkrajších a najdrahších krajín na svete. Vydajte sa na tento nezabudnuteľný cyklovýlet somnou.

Na skok do Rumunska

Vedeli ste o tom, že Rumunsko je len cca 100 km od slovenských hraníc ? Ani ja. A tak som v jeden augustový deň točil smer Romania.


Bicyklom okolo Balatonu

Okruh okolo Balatonu je krásnych 220 km po cyklotrase s množstvom atrakcií. Od kúpania, cez krásne výhľady, rozhľadne, hrady, mestá až po výborný maďarský guláš. Prečítajte si o našom okruhu okolo maďarského mora.


Cez Viedenské Alpy na bicykloch

Poďte s nami na viacdňový výlet do Viedenských Álp. Hohe Wand, Semmeringská železnica, údolie rieky Schwarza sú jednoducho úžasné.

Dunajská cyklotrasa z Bratislavy do Passau

Vydajte sa s nami na výlet, ktorý skončil predčasne, no aj napriek tomu si z Dunajskej cyklotrasy odnášame veľa parádnych spomienok.